Annual Fund Thank You

Annual Fund main pageCompetition standings

Thank you to friends and family of the following students, faculty, and staff for their participation in the Annual FunDay competition.

Little Harding

Kaitlyn Dobbins
Elizabeth Moore
Ritchan Oaku
Moriah Mullins
Penny Simpson
Sawyer Woods
Saki Hayashi    
Bethany Brown    
Bryson Monix
Claire Frizzell
Gavin Lamport
Skylar Starks
Grayson Waldo
Alice Higdon
Myah Arthur
Kellen Starks
Jacob Ware
Meda Goodwin
Jude Brown
Milaan Smith

SK (Class of 2029)

Arielynn Coalburn    
Piper Joachim
Emery Nowlin
Alexander Mohler

Grade 1 (Class of 2028)

Mary Claire Cox    
Kohen Wilson    
Katie Thompson    
Sawyer Joiner    
Sterling Liberto    
Esther Mullins    
Elliot Woods    
Tristan Stokes
Kevin Morrison

Grade 2 (Class of 2027)

Gabriel Parks    
Jocelyn Stanley    
Aiden Coalburn
Taryn Mullinix    
Naomi Brown    
Case Nowlin    
Calla Henton
Ava Brown
Aiden Brown

Grade 3 (Class of 2026)

Piper Jamerson    
Avery Rayburn    
Emily Green

Grade 4 (Class of 2025)

Nina Noble    
Caroline Zyriek    
Ava Davis    
Victoria Brooks    
Marcus Mihalko
Jonathan Mohler
Caleb Ayers
Eli Brown

Grade 5 (Class of 2024)

Brandon Hill    
Luke Henton    
Elena Parkhurst

Grade 6 (Class of 2023)

Ethan Noble    
Katie Savage    
Andrew Jamerson    
Justin Davis    
Chandler Donlin    
Erin Sharp    
Cooper Manning    
Aiden Efaw    
Lauren Webber    
Madie Grace Liberto    
Sara Guidry    
Flynn Wilkes
Miles Avery
Aly Birmingham
Christian Morrison
Izabella Grace Tichenor
Sam Ayers

Grade 7 (Class of 2022)

Tessa Mullinix    
Hayden Joiner    
Katie Riedel    
David Underwood    
Hannah Jackson    
Michelle Mihalko    
Alex Abbott
Emma Grace Cupp
Jordan Jarrett

Grade 8 (Class of 2021)

Chloe Carlock    
Chloe L. Johnson    
Emily Patterson    
Kennedy Williamson    
Adam Heaton    
Anna Zyriek    
Jaylin Burns    
Andy Henton    
Olivia Parkhurst    
Audrey Howell    
Isabelle VanDuren
Cayden Hoff

Grade 9 (Class of 2020)

Tucker Mullinix    
Joel Townsdin    
Heather Ogden    
Jackson Davis    
Spencer Kenley    
Jonathan Underwood    
Grady Jackson    
Carter Kiser
Kaycee Long
Marian Barber

Grade 10 (Class of 2019)

Tyler Patterson    
Reed Hicks    
Matthew Pleas    
Thad Lievens    
Nicole Savage    
Erynn Woodard    
Zach Rayburn    
Alaina Abbott    
Grace Jackson    
Alexandria Ellis    
Garrett Ewell
Joseph Adkins
Kiah Hoff

Grade 11 (Class of 2018)

Cole Williamson    
William Franklin    
Noah Heaton    
Audrey Lynn    
Avery Efaw    
Drew Stanford    
Boyd Webber    
Cameron Donlin    
Hunter Morgan    
Ryan Kolznak    
Courtney Jackson    
Matthew Mihalko    
Abigail Howell    
Grayson Purdy   
Jackson Cobb
Ian Sharp
Austin Barber
Jake Stewart

Grade 12 (Class of 2017)

Reid Carlock    
Kameryn Johnson    
James Townsdin    
David Wang    
Rachel Gabriel    
Isabel Lievens    
Kayley Underwood    
Rachel Mihalko    
Emma Bethea    
Abigail Curtis   
Noah Sharp
Anna Claire Gaines
Austin Barber
Collin Anderson
Carrie Hanson


Faculty & Staff

Ann Phillips
Maggie Jamerson    
Valarie Matthews
Lori Underwood    
Charlie Fowler    
Lisa Manning
Wendi Heaton    
Eddy / Shana Efaw    
Randy Griffith   
Janelle Phipps
Laura Burns
Debbie Simpson   
Betsy Kolznak   
Scotty Little   
Debra Force
Trent Williamson      
Tim Stafford
Christy Cobb
Paul / Vicki Goddard
Angie Adkins
Scott Frizzell
Lindsay Lamport
Anna Barber

Anna Cranford    
Melanie Semore    
Corey Cunningham    
Jennifer Webber    
Stan / Tracy Hendrix     
Patti Leath    
Tricia Mullins    
Linda Adams
Kerry Cancienne       
Glenda Kiser    
Amy Murphy    
Amy Bethea    
Lisa Greer    
Pam Miller    
Wendy Joachim    
Cindy McKinnie    
Cheryl McBride    
Brenda Stewart
Debra Sisson
Kevin / Becky Starks
Joe / Rebecca Galloway
Jane Maness


AnnualFund_logo_RGB.png
 

For more information, contact Jennifer Lawrence Webber ('85) or call 767-1033.